Özbekistan’da Togg’un Mirziyoyev’e teslim törenine ilişkin klip hazırlandı

Özbekistan Cumhurbaşkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Togg heyeti tarafından Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’e Türkiye’nin küresel mobilite markası Togg’un Gemlik rengi T10X akıllı cihazının teslim edilmesine ilişkin klip hazırlayarak sosyal medyada paylaştı.

Özbekistan Cumhurbaşkanlığı Basın Ofisi tarafından hazırlanan klip, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın kendilerine teslim edilen Togg’un önünde yer aldığı görüntü ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir Togg aracının Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’e gönderileceğine ilişkin açıklaması ile başlıyor.

Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’in, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Togg Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Sarayından çıkarak teslim töreninin yapılacağı alana doğru yürüdüğü görüntüsünün kullanıldığı klipte, Mirziyoyev’in Varank’tan aracın anahtarının bulunduğu özel kutuyu teslim alması da yer alıyor.

Klipte, törenin ardından direksiyona geçen Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’in yanına Bakan Varank’ı ve Hisarcıklıoğlu’nu alarak Taşkent caddelerinde tur attığı görüntülere de yer verildi.

Klip, ülkede çok kısa sürede sosyal paylaşım sitelerinde en çok paylaşılanlar arasına girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir