Eski eşini darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınmıştı! ‘Bunlar her ailede olabilir’

Oyuncu ve sunucu Okan Karacan, 2014’te dünyaevine girdiği eşi Zeynep Kadıoğlu’ndan geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla boşanma kararı almıştı. Önceki aylarda ise eski eliyle birlikte kurduğu yapım şirketine polislerle birlikte giden Karacan ve şirket çalışanları arasında arbede çıkmıştı.

‘2. Sayfa’ programının haberine göre; Karacan, “Alacaklarımı bir senedir vermiyorlar. Telefonlarımı engellediler, bana yabancı madde kullanıyorsun diyerek şantaj yapıyorlar. Ben şeker hastası bir insanım, alkol almıyorum, yabancı madde kullanmıyorum” diye konuşmuştu.

Şirkete girmeye çalışan Okan Karacan, personellerle arbede yaşayınca polisler araya girmişti. Karacan’ı aracına bindirerek karakolu gitmesi gerektiğini söyleyen güvenlik güçleri, “Gerekeni yapacağız” demişti. Okan Karacan, sonrasında ise Levent’te karakol çıkışı görüntülenmişti. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karacan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Geçen sene bir şirket kurup film çekmiştik. Eşim Zeynep Hanım da o şirkette. Benim ödeme almam ile ilgili beni arayıp şirkete çağırdılar. Sonra da beş kişi üzerime saldırdı. Ben onları Allah’a havale ediyorum. Allah herkesi affetsin.

“BEŞ KİŞİ BİR KİŞİYE SALDIRMAK AYIPTIR”

“Ben onlardan şikayetçi oldum, onlar gelmediler ama ifadeye” diyen ünlü isim, “Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır. Darp ettiler beni. Memur arkadaşlara ifademi verdim. Benden darp raporu da almamı istediler. Onları da halledeceğim” şeklinde konuşmuştu.

“CAN GÜVENLİĞİM YOK”

Yaşananların ardından eski eşini, kayınvalidesi Emine Kadıoğlu’nu ve baldızı Zerrin Kadıoğlu’nu darp ettiği için gözaltına alınan Karacan; serbest bırakıldıktan sonra, “Geliyorum Zeynep, kapıya çık… Çocukları alacağım” diyerek küfürler ettiği ve tehditler savurduğu bir videoyu Instagram’dan paylaşmıştı.

Daha önce oyuncu hakkında “Sahte isimlerle beni taciz ediyor. ‘Tanışabilir miyiz?’ diyerek beni tuzağa düşürmeye çalışıyor” iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Kadıoğlu ise “Can güvenliğim yok” notuyla yetkililerden yardım istemişti.

“BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ”

Okan Karacan, tüm bunların ardından önceki akşam Taksim’deki bir otelde gerçekleşen ‘Top Model Of Universe’e katıldı. Ünlü isim, “Oğlumla puanlama yapmaya geldik. Keyifler yerinde” dedi.

Boşandığı eşi Zeynep Kadıoğlu ile yaşadığı sorunlarla ilgili konuşması istenen oyuncu, duyanları şaşırtan şu açıklamayı yaptı:

Her şey yolunda, hiçbir problem yok. Zeynep Hanım beni çok seviyor, ben onu çok seviyorum. Her ailede olabilir. Geçmişe geçmiş diyoruz. Güzel hayatımıza devam ediyoruz. Bundan sonra barışma var diyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir