Parladılar! Bitcoin Yükselişinde Bu 3 Altcoin Gözden Kaçtı

Altcoin projeleri son birkaç haftadır elde edilen kârların büyük ve orta ölçekli kripto varlıklarına akmasıyla yükselişe geçti. Gözden kaçan üç kripto para birimi dikkat çekiyor. Detaylara bakalım.

Bitcoin ve altcoinler arttı

Bitcoin 35 bin dolar civarında sabit kaldı. Buna göre altcoinler enflasyon ve ayı piyasası nedeniyle kaybedilen zamanı telafi ederek yükselmeye devam ediyor. Kripto analiz platformu Santiment, geçtiğimiz birkaç hafta içinde elde edilen kârların büyük ve orta ölçekli kripto varlıklarına yönelmesiyle altcoin projelerinin yükselişe geçtiğini gösteren verileri açıkladı.

Santiment tarafından 4 Kasım’da sağlanan verilere göre, son birkaç hafta içinde altcoin kârları sürekli olarak SNT, SUSHI ve BLZ gibi büyük ve orta ölçekli varlıklara kanalize edildi. Dahası, SNT son yedi günde %108’lik bir kazanç elde etti. Ayrıca SUSHI ve BLZ sırasıyla %82 ve %39’luk bir artış yaşadı.

BTC karları altcoinlere aktı

Bu haftanın başlarında Bitcoin fiyatı 35 bin doları aşmış ancak fiyatını koruyamamıştı. Geçtiğimiz birkaç gün boyunca BTC fiyatı 34 bin ila 35 bin dolar arasında sıkışıp kaldı. Ayrıca kripto dünyasında spekülasyonlara yol açtı. Yatırımcılar ve traderlar, BTC karlarının Altcoin’lere döndürüldüğüne dair söylentilere bakıyor. Ayrıca altcoin’lerin hızla yükselmesinin ardından kripto aleminde bir çılgınlık yarattığından, BTC fiyatını merakla izliyorlar.

Altcoin NEO fiyatı yükseliyor

Altcoin NEO token, son yirmi dört saat içinde %22,17’lik önemli bir artışa tanık oldu. Ayrıca bugün 11,39 dolara ulaştı. Haftalık %22,20’lik bir artışla NEO fiyatı kademeli olarak yükselmeye devam ediyor. NEO etrafında dönen son fiyat artışı, NEO protokolünün yeni bir versiyonu olan N3 üzerinde çok sayıda NFT projesinin yakın zamanda başlatılmasıyla uyumlu görünüyor.

THORChain (RUNE) fiyatı arttı

Altcoin RUNE fiyatı son yirmi dört saat içinde %18,05 oranında arttı. Şu anda token, son yedi günde toplam %37,38 artışla 3,47 dolardan işlem görüyor. RUNE fiyatındaki sürekli fiyat artışı dikkat çekiyor. Buna göre yeni bir THORChain borç verme protokolünün yakın zamanda tanıtılmasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca, bu yılın başlarında firma, Binance ile stratejik bir ortaklığa girmeyi planladığını da duyurmuştu.

Oasis Network (ROSE) fiyatı yükseldi

Kriptokoin.com olarak baktığımızda altcoin ROSE fiyatı son yirmi dört saat içinde %15,94 yükseldi. Buna göre 0.0673 dolara ulaştı. Token geçtiğimiz hafta boyunca önemli kazanımlar elde ederek toplamda %30,48 oranında yükseldi. Yükselen fiyat, Santiment’in geçtiğimiz günlerde Oasis Network’ün sosyal baskınlığını ve geçtiğimiz ay boyunca istikrarlı büyümesini ortaya koyan verileriyle uyumlu hale geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir