Popüler Analist: FET Değil Bu 2 Altcoin Kopacak!

Kripto para piyasasında yeniden boğalar koşmaya başladı. Bitcoin 34 bin dolar seviyesini korudu ve 35 bin doların üzerinde devam etmek için güç topluyor. Bu arada soluksuz koşan bazı kripto paralar biraz mola verdi. Bu ortamda geniş takipçi kitlesine sahip olan bir kripto analisti, FET görünümünü güncellerken kopuşa hazır iki altcoin projesini işaret ediyor.

Pentoshi, FET için bir konsolidasyon öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada şimdilik moraller yerinde. Boğalar yeşil çayırlara geri döndü. Bu süreçte bazı tokenler olağanüstü performans gösterdi. Pentoshi takma isimli kripto analisti, 707.100 Twitter takipçisine piyasadaki son gelişmelere ilişkin tahminlerini paylaştı. Analist, ilk önce popüler yapay zeka coin’i Fetch.AI’ye (FET) bakıyor. Pentoshi, yılbaşından bugüne %307 yükseldikten sonra FET’in muhtemelen bir konsolidasyon aşamasına girdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Güncelleme: orta vadeli direnç direniyor. Daha önemli bir şey olmadan önce FET’te bir hafta kadar konsolidasyon ve bunun için pirzola tahmin ediyorum. Çok güçlü bir hareket, dolayısıyla doğal olarak kâr elde etme ve coinlerin el değiştirmesi söz konusu.

Kaynak: Pentoshi

Bu arada FET yılı 0,0922 dolardan açtı. Altcoin güçlü bir koşuyla 0,3909 dolara ulaştı. Bu seviyeden geri çekildikten sonra yazı sırasında 0,375 dolardan işlem görüyordu.

Lider altcoin rakibi Solana, 32 dolarda yakıt ikmali yapacak!”

Analist daha sonra son zamanların gözde altcoin projesi Solana’ya (SOL) geçiyor. Pentoshi, SOL’un 32 dolar seviyesine geri çekilmeden önce muhtemelen yüksek aralıklara çıkacağını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, SOL’un yukarı yönde başka bir hareket başlatacağını söylüyor. Bu konudaki görüşlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

SOL, bu eşit yükseklikleri aralığın en üstünden çıkarıyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen 32 dolarlık orta aralıkta yakıt ikmali yapma şansı var.

Kaynak: Pentoshi

Bu arada Solana, son 24 saat içinde %2,85 kayıpla yazı sırasında 40,98 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık bazda yaklaşık %27’lik bir karın üzerinde oturuyor.

Bitcoin bir zirve denemesi yaparken, lider altcoin kopuşa hazırlanıyor!

Analist ayrıca Bitcoin’e (BTC) bakış açısını güncelliyor. Pentoshi, bu yıl 33.000 dolarlık yeni bir destek seviyesine düşmeden önce 37.000 dolarlık yeni bir zirve tahmin ediyor. Ayrıca analist, Bitcoin’in 2024’ün başlarında 40.000 doları geçeceğini öngörüyor. Bir grafik eşliğinde “Kısa vadede BTC için böyle bir şey göreceğimizi düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Pentoshi

Son olarak analist, lider altcoin Ethereum’a (ETH) bakıyor. Pentoshi, 1.821 dolarlık kilit bir seviyeyi geçtikten sonra ETH’nin yukarı yönde büyük bir hareket için zemin hazırladığını söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

ETH bir kopuşa doğru ilerliyor. Yavaşça yükseliyor, ivmenin artmasını bekliyorum.

Kaynak: Pentoshi

Bu arada Ethereum yazı sırasında 1.804 dolardan işlem görüyordu. Lider altcoin, günlük bazda %2,64 düşerken, haftalık grafiğinde yatay duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir