Trafik magandası bu sefer Mardin’de… Aracın önünü kesip küfürler etti

Mardin’de görev yapan bir hakim H.Ü, kızını havaalanına bıraktıktan sonra dönüş yolunda saldırıya uğradı. 2 Şubat saat 23.29 sularında meydana gelen olayda hakim kızını, havaalanına bıraktıktan sonra evine dönmek için yola çıktı. Bu sırada arkadan süratli bir şekilde gelen araç uzunlarını yakarak hakimin aracına yaklaşıp, trafikte tacize başladı.

YOL VERMEDİ DİYE OTOMOBİLE ÇARPTI

Otomobilin arkasındaki uzunları yakması nedeniyle görüş alanı daralan hakim, yol veremedi. Bunun üzerine arkadaki sürücü bu kez aracın sağ tarafına geçip konuşmaya çalıştı. Hakim cevap vermeden yoluna devam edince öfkeli sürücü aracın sağ kısmına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle hakim neye uğradığını şaşırdı. Saldırganlar bu sefer araçtan inip hakaret etmeye başladı. Saldırganlardan kurtulmak için aracı kilitleyerek yoluna devam etmek isteyen adam burada ikinci bir saldırıya maruz kaldı.

SALDIRI ANI ARAÇ KAMERASINDA

Hakim verdiği ifadesinde saldırganların, “Burası Mardin, İstanbul plakasıyla bize artistlik mi yapacaksın?” diyerek tehditlerde bulunduğunu, yaşadığı saldırıyı aracında bulunan kameranın kaydettiğini belirterek suç duyurusunda bulundu. Şikayet sonrası Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Başlatılan soruşturma sonrasında savcılık şüphelileri serbest bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir