Türk hayranları ‘milli yenge’ diyordu! Ünlü şarkıcı yeni aşkını paylaştı

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan ABD’li şarkıcı Halsey ile Türk senarist Alev Aydın’ın beş yıllık aşkı geçtiğimiz nisan ayında sürpriz şekilde bitmişti.

Ünlü çiftin, Temmuz 2021’de Ender Ridley adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. Pop yıldızı, ayrılık sonrası oğullarının tam velayeti için mahkemeye başvurmuştu.

ÖNCE EL ELE, SONRA DUDAK DUDAĞA

28 yaşındaki müzisyenin yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. Halsey, geçtiğimiz ay ‘Zombieland 2’, ‘Ölümcül Deney: Racooon Şehri’ ve ‘Aşkı Seç’ gibi filmlerle tanınan oyuncu Avan Jogia ile önce el ele, sonra da dudak dudağa objektiflere yansımıştı.

Mutluluğu gözlerinden okunan Türk hayranlarının ‘milli yenge’ dediği dünyaca ünlü şarkıcının, sık sık sevgilisinin yaptığı şakalara gülmesi dikkat çekmişti.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER

Bir süredir birlikte fotoğraflanan ancak ilişkileri hakkında konuşmayan Halseu ile Jogia, Cadılar Bayramı için özel bir fotoğraf çekimine katıldı.

Birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak aşklarını ilan eden ikilinin gönderileri, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ROMANTİK MESAJ YOK!

Ünlü çiftin ilişkilerini resmileştirmelerine rağmen çekingen davranmaları ve paylaşımlarında sadece çekim ekibine teşekkür eden notlar yazarak romantik mesajlardan uzak durmaları da dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir